ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Wielka wyrypa

Napisany: 2012-06-25

Wielka wyrypa

III Ekstremalny Rajd na Orientację IZERSKA WIELKA WYRYPA - Barcinek 17-19 sierpnia 2012 r.

III Ekstremalny Rajd na Orientację IZERSKA WIELKA WYRYPA - Barcinek 17-19 sierpnia 2012 r.

Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych Oddział Łużycki z siedzibą w Lubaniu, przy współpracy z Gminą Stara Kamienica oraz teamem mod-x.org zaprasza na III Ekstremalny Rajd na Orientację "Izerska Wielka Wyrypa". Rajd odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia 2012 r., z bazą w Barcinku koło Jeleniej Góry.

Trasy rajdu zostaną wytyczone oczywiście w Górach Izerskich i na Pogórzu Izerskim. W tym roku będą to trzy, do wyboru, rozgrywane na dystansach 50 i 100 km pieszo oraz 150 km rowerem. Wszystkie dystanse będą zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski w Pieszych oraz Rowerowych Maratonach na Orientację. Ponadto na dystansie 50 km zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Pieszych Maratonach na Orientację.

Zawody na trasach pieszych będą się odbywać się w formule biegu, marszu na orientację. Tegorocznymi budowniczymi tras są bracia Arkadiusz i Kornel Jaskuła. Przygotowali dla uczestników bardzo wymagające technicznie trasy odznaczające się sporą ilością punktów kontrolnych oraz dużą wielowariantowością przejścia pomiędzy poszczególnymi punktami.

IZERSKA WIELKA WYRYPA

Organizatorzy, w ramach wpisowego, zapewniają komplet materiałów startowych, dwa noclegi w warunkach turystycznych, zabezpieczenie ratownicze, ubezpieczenie NNW, bufet dla wszystkich tras oraz posiłek regeneracyjny na mecie. Każdy uczestnik będzie mógł także nabyć odpłatnie pamiątkową koszulkę. Najlepsi zawodnicy otrzymają trofea sportowe (medale lub puchary) oraz drobne upominki od sponsorów.
Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowy certyfikat, zaś pozostali - dyplomy.

ZAPISY na rajd, regulamin oraz relacje z poprzednich edycji oraz wszystkie pozostałe informacje o "Izerskiej Wielkiej Wyrypie" znajdziecie pod adresem: www.IzerskaWyrypa.mcrace.pl.

Organizatorzy

Tagi: · rajdy górskie · rower · wędrówki

· www.izerskawyrypa.mcrace.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław