ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Wpadajcie! #Zamaskowani :)

Napisany: 2021-02-19

Wpadajcie! #Zamaskowani :)

Prosimy: nie zdejmujcie masek w przestrzeni publicznej

#ZAMASKOWANI = BEZPIECZNI

Pobyt w górach kojarzy się nam wszystkim ze świeżym powietrzem, z dotlenianiem się, ze zdrowiem. Temu przecież także służą wyjazdy do stacji klimatycznych, jakimi są miejscowości w Karkonoszach, Górach Izerskich, Rudawach Janowickich, Górach Kaczawskich i Kotlinie Jeleniogórskiej.
W górskich lasach nie ma obowiązku noszenia zasłon ust i nosa. Jednak już w przestrzeni publicznej na ulicach, którymi zimą w górskich kurortach przemieszczają się setki, a czasem tysiące ludzi — zdejmowanie maseczki to igranie z wirusami. Nie tylko SARS-CoV-2, ale także grypy i innych chorób zakaźnych.
Jeszcze większe ryzyko niesie ze sobą odsłanianie ust i nosa w pomieszczeniach, przez które przewija się wielu ludzi: w sklepach, lokalach gastronomicznych, obiektach noclegowych, placówkach kulturalnych.
Nośmy wszędzie tam, gdzie to wymagane maseczki. To nie jest wielkie poświęcenie, a daje komfort bezpieczeństwa wszystkim: tym, którzy są w grupach dużego ryzyka; tym, którzy się boją zakażenia; tym, którzy skrupulatnie przestrzegają prawa.

Bądźmy odpowiedzialni i solidarni. W niektórych zakątkach świata uporano się z COVID-19 właśnie dzięki wspólnej odpowiedzialności.

Chcemy Was gościć, nie chcemy chorować, nie chcemy zostać zamknięci. Potrzebujemy Was by nie zbankrutować, a Wy przecież chcecie nas odwiedzać.

Mieszkańcy i przedsiębiorcy powiatu karkonoskiego

Tagi: · Szklarska Poręba · Karkonosze · bezpieczeństwo

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne regały magazynowe sprzątanie Wrocław