ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Samopstryk! nagrodzony

Napisany: 2019-01-06

Samopstryk! nagrodzony

Młodzież z Klubu Liderów otrzymała dwie nagrody za selfie

Lubański Klub Liderów Młodzieżowych, prowadzony przez Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego POGRANICZE, otrzymał dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Selfie+.

Organizowany jest corocznie od 2015 r. przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji z Warszawy dla instytucji i organizacji, które zrealizowały projekt finansowany z unijnych programów takich, np. Erasmus+, czy też funduszy wspierających organizację spotkań młodzieży z Polski i Litwy oraz Polski i Ukrainy. Udział w konkursie jest okazją do dodatkowej prezentacji swoich działań oraz promocji projektu.

Jesienią ubiegłego roku lubański Klub Liderów Młodzieżowych, za pośrednictwem POGRANICZA, zgłosił do edycji 2018 konkursu zdjęcia ze swoich dwóch międzynarodowych projektów. Obie prace otrzymały nagrody, zajmując pierwsze miejsca w kategorii Twój projekt w jednym ujęciu w poszczególnych funduszach.

Nagrodzone zdjęcia

WIRTUALNY ŚWIAT – REALNE UCZUCIA - nagrodzona fotografia w kategorii TWÓJ PROJEKT W JEDNYM UJĘCIU w ramach ERASMUS+ MŁODZIEŻ (źródło:P-ZFST POGRANICZE)

Wirtualny świat – realne uczucia z polsko-łotewskiego programu SOCIAL MEDIA – SOCIAL LIFE zrealizowanego w 2017, w ramach programu ERASMUS+ MŁODZIEŻ; młodzież z Lubania spotkała się z rówieśnikami z Duagavpils; autorzy zdjęcia, grupa w składzie: Jorens Dobkevičs, Kinga Kotlarek, Kornelia Minkiewicz, Patrycja Semeniuk, Snežana Grahovska, Vjačeslavs Kozlovskis, przy wsparciu Gabrieli Lubas (opracowanie plakatu).

POLSKO-LITEWSKI TEATR CIENI OD KULIS - nagrodzona fotografia w kategorii TWÓJ PROJEKT W JEDNYM UJĘCIU w ramach POLSKO-LITEWSKIEGO FUNDUSZU WYMIANY MŁODZIEŻY (źródło:P-ZFST POGRANICZE)

Polsko-litewski teatr cieni od kulis z polsko-litewskiego programu W CIENIU LEGEND zorganizowanego w 2018, w ramach programu POLSKO-LITEWSKIEGO FUNDUSZU WYMIANY MŁODZIEŻY; lubańska młodzież spotkała się z grupą z partnerskiego miasta Prienai; autorką zdjęcia jest Magdalena Guła.

Uroczyste wręczenie laureatom wyróżnień nastąpi w styczniu 2019 w Warszawie.

Pełne wyniki konkursu Selfie+.

Źródło:P-ZFST POGRANICZE

Tagi: · POGRANICZE · Lubań

Linki: · Teatr cieni · pogranicze-csb.home.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: plomby gwarancyjne regały magazynowe montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław