ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Tajemniczy KONKURS

Napisany: 2011-01-24

Tajemniczy KONKURS

Książka Janusza Skowrońskiego TAJEMNICE GÓR IZERSKICH może być Twoja!

Wystarczy być subskrybentem naszego newslettera i odpowiedzieć na proste pytanie:

Jak nazywały się dwie polskie osady w Górach Izerskich, które w wyniku regulacji granicy polsko-czechosłowackiej w 1958 roku znajdują się w Republice Czeskiej?

Wśród osób, które do 4 lutego br. prześlą prawidłowe odpowiedzi na adres konkurs@goryizerskie.pl zostanie wylosowany zwycięzca. Otrzyma w nagrodę książkę TAJEMNICE GÓR IZERSKICH wraz z autografem Janusza Skowrońskiego - autora.

Wykorzystaj swą wiedzę i zdobądź ciekawą KSIĄŻKĘ, pełną nigdzie nie publikowanych faktów. Książkę, która rozwiązuje wiele izerskich zagadek!

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest subskrypcja naszego newslettera, a więc otrzymywać cykliczne wiadomości z naszego magazynu na skrzynkę e-mail. Jeśli jeszcze nie subskrybujesz newslettera "Góry Izerskie" - zapisz się! Wystarczy przesłać swój adres e-mail poprzez formularz i potwierdzić otrzymaną wiadomość zwrotną.


Spotkanie autorskie

Przypominamy także, że w sobotę 29 stycznia 2011 r. w Świeradowie-Zdrój odbędzie się spotkanie autorskie z Januszem Skowrońskim, na które wszystkich miłośników Gór Izerskich i tajemnic zapraszamy!

Podczas spotkania, poza prelekcją autora, krótki film-niespodzianka oraz dyskusja z udziałem zaproszonych gości - bohaterów książki.

Ponadto Agencja Wydawnicza CB - wydawca "Tajemnic..." i pozostałych książek Janusza Skowrońskiego, za­prezentuje wiele nowości ze swojej oferty wydawniczej, z któ­rej wiele pozycji będzie można nabyć po cenach promocyjnych!

Spotkanie: 29 stycznia 2011 r., godz. 11:00 w Tyrolskiej Chacie w Świeradowie-Zdroju ul. Zakopiańska 17 (opodal dolnej stacji Kolei Gondolowej).

Redakcja

Linki: · Izerskie tajemnice odkryte

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: Bułgaria samolotem dygestorium Baumann sprzątanie Wrocław