ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Świeradów RUN

Napisany: 2020-10-01

Świeradów RUN

Czyli bieg alpejski na Stóg Izerski

RUNNER'S WORLD SUPER BIEG w Świeradowie-Zdroju

RUNNER'S WORLD SUPER BIEG Świeradów-Zdrój w niedzielę 4 października o godz. 11

To już siódmy bieg na Stóg Izerski. Meta usytuowana jest pod samym wierzchołkiem, a długość trasy wynosi 10 km z przewyższeniem ponad 500 m. Nieco zmieniona wobec poprzednich edycji trasa, czyni z biegu trochę nowy bieg...

Start i biuro zawodów przy dolnej stacji kolei gondolowej SKI&SUN przy ul. Źródlanej. Powrót z mety odbędzie się komfortowo — gondolkami. Zawodnicy muszą tylko założyć maseczki lub kominy w czasie jazdy.

Nowa trasa wbiegu na Stóg Izerski

Z czterech biegów cyklu RUNNER'S WORLD SUPER BIEG 2020, które przetrwały wiosenne trzęsienie ziemi spowodowane epidemią COVID-19 — ten będzie ostatni. Biegaliście w tym roku w Polanicy-Zdroju i Dusznikach-Zdroju (półmaraton i 10.) oraz w Kowarach (bieg alpejski na Przełęcz Okraj). Kolejny bieg alpejski zamknie ten wyjątkowy sezon.

Organizatorzy przypominają, że nie ma w tym roku klasyfikacji generalnej cyklu.

Zawodnicy, którzy już w tegorocznych biegach RWSB startowali, zabierają do Świeradowa swoje numery startowe. Raz otrzymany numer obowiązuje na wszystkich biegach.

Profil SUPERBIEGU w Świeradowie-Zdroju

Bieg w Świeradowie-Zdroju jest w sam raz na podsumowanie sezonu i pożegnanie z jesiennymi startami. Tym bardziej, że wciąż trudno przewidzieć jak będą wyglądały dalsze losy zawodów sportowych.
Na razie biegamy i startujemy w małych grupach, zachowując dystans przed zawodami i po zawodach, pamiętając o maseczkach i o zdrowym rozsądku.

Zapisy na bieg cały czas działają: cykl.superbieg.pl/zgloszenia, a lista startowa dostępna na: online.datasport.pl/zapisy/sb2020

Dzień przed zawodami biuro zawodów przyjmuje zgłoszenia i opłaty w godzinach 17-19 (po zakończeniu BIKE MARATONU). W dniu biegu zapisy od godz. 8.

Źródło: Grabek Promotion

Tagi: · zawody biegowe · Świeradów-Zdrój

· superbieg.pl · cykl.superbieg.pl/zgloszenia

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl