ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » TABU ześle METEORY

Napisany: 2017-01-24

TABU ześle METEORY

Pełna wycieczek muzyka połączonych reggae'ową pulsacją

TABU zagra 4 lutego 2017 r. w Szklarskiej Porębie (źródło: Foliba Management)

Najnowszy krążek zespołu zawiązanego w 2003 roku to ogromna dawka szczerych emocji. Podróż pomiędzy niebem a ziemią. Każda z piosenek jest osobną historią, wiodącą własne życie. Razem zaś tworzą mieszankę opartą na muzycznej mocy przesłania oraz charyzmie i życiowych prawdach tekstów.

Na koncert zespołu TABU zaprasza 4 lutego 2017 r. do Szklarskiej Poręby agencja muzyczna Foliba Management. Dźwięki METEORÓW (i nie tylko) rozbrzmią po godz. 20. w Metamorfoza Pub, przy ul. Objazdowej 1 (Fydarzenie). Cena za muzyczną podróż dookoła świata to tylko 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.

METEORY - najnowszy album TABU

TABU zagrało ponad pół tysiąca koncertów. Zdobył najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach. Nagrał cztery studyjne albumy.​ Muzyka TABU to reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. W repertuarze usłyszeć można także świetnie zagrane roots reggae i SKA. TABU wyśpiewują bardzo osobiste słowa, ale poruszające zarazem szeroko pojęte tematy społeczne. Zespół jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwalów reggae Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim.

Górnośląskie TABU to inicjatywa Rafała Karwota i Marcina Suchego. Przez pierwsze lata działalności krystalizował się skład zespołu i zarazem styl muzyczny: energetyczne reggae z mocną sekcją dętą i charyzmą. Dotychczasowy dorobek artystyczny formacji utrwalony na płytach to Jednosłowo (2006), Salut (2009), Endorfina (2012) oraz koncert podczas Przystanku Woodstock w 2014 roku. Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że TABU to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. To rodzina prąca niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

TABU (źródło: Foliba Management)

Teledyski:
Nie Chcę Umierać (1 milion wyświetleń)
Jak Dobrze Cię Widzieć (prawie 2 miliony wyświetleń)
Marzenia (ponad pół miliona wyświetleń)
Tyle Mam (live z Przystanku Woodstock)

Źródło: Foliba Management

Tagi: · koncert · Szklarska Poręba

· www.folibamanagement.com/p,tabu,3,0,25.htm

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych blokady skrzyni biegów regały magazynowe sprzątanie Wrocław