ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Dla Jaj?

Napisany: 2014-04-13

Dla Jaj?

Bieg z zalewu Czerwona Woda w Zgorzelcu do Farmy na Rozdrożu w Mikułowej

Kolejna edycja tradycyjnego już Wielkanocnego Biegu dla Jaj odbędzie się w pierwszą sobotę po Wielkiej Sobocie, czyli w tym roku 26 kwietnia w samo południe.
W tymże wiosennym zenicie wystartujemy z Zalewu Czerwona Woda w Zgorzelcu, wystrzelimy jak pąki bzu w kierunku Tylic, dalej przez Kunów, Studniska Dolne, Mikułowski Las aż na Farmę na Rozdrożu w Mikułowej. Tam biegaczy przywitają nas jak zwykle przyjaźni gospodarze wspomnianej Farmy. Będzie poczęstunek i dalsze atrakcje - w tym choćby masaż w wykonaniu człowieka, który w ten dzień będzie to robił dla jaj - Marcin Stępień ze Studio Masażu "Tridosha".

Banany obiecał Piotr Gruszczyński z Centrum Sportowego w Zgorzelcu, a wsparcie finansowe Dom Brokerski EM Brokers ze Zgorzelca. Całość ogarnie oczywiście Gminny Ośrodek Kultury z Sulikowa, będzie muzyka (czy na żywo, to się jeszcze okaże) i dużo jaj.

Najważniejszy jednak jest doroczny cel. Szczytny. W tym sezonie jest to pomoc dla Kamila Nowosielskiego z Lubania, który walczy z rakiem mózgu i ma realne szanse wygrać. (więcej informacji na http://pomagamykamilowi.pl). Dobrowolne datki na mecie i na starcie, zamiast wpisowego!
Przybywajcie tłumnie, biegnijcie, maszerujcie, jedźcie na rowerach i konno. Ma być kolorowo i wesoło. A skoro to Bieg dla Jaj, to przebrania nawiązujące mile widziane.

Źródło: GOK Sulików

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław