ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Izerska kooperatywa wyszehradzka

Napisany: 2015-07-13

Izerska kooperatywa wyszehradzka

Stacja Wolimierz od 6 lipca gości 30. wolontariuszy z wielu krajów

Warsztat naturalnego budownictwa (źródło: Stacja Wolimierz)

Jola Izerska nam cudownie gotuje, budujemy z Moritzem, uczymy się z Magdą ze Szklanej Kuźni i Filipem z Farmy 69. Cudownie! Naprawdę czujemy, że coś takiego jak KOOPERATYWA IZERSKA to żywy twór, społeczność!

Przed nami jeszcze wiele, wiele warsztatów i pracy. W związku z tym... SERDECZNIE ZAPRASZAMY na spotkania-prezentacje, połączone z dyskusjami, które poprowadzi Saldi, nasz gość z Indii. Spotkania odbywają się codziennie, od poniedziałku 13. lipca, do piątku 17. bm. Rezerwujcie czas od godz. 20.
Jeśli ktoś jest zainteresowany konkretnym tematem - dzwońcie lub piszcie - nie ułożyłyśmy jeszcze rozkładu tych spotkań dzień po dniu, więc możemy się do Was troszkę dostosować.

Dziś nasi uczestnicy wyruszyli poznawać Wolimierz - odkrywać zakamarki i uroki wsi. Codziennie od 730 zaczynamy dzień jogą lub innymi aktywnościami fizycznymi. Jeśli znajdziecie w sobie na tyle motywacji, by do nas dołączyć - ZAPRASZAMY NA STACJĘ!

Workcamp trwa dzięki dofinansowaniu z Funduszów Wyszehradzkich. Możemy wyżywić uczestników oraz zakupić część materiałów niezbędnych do warsztatów oraz przedfestiwalowych przygotowań. Wszyscy, zarówno wykładowcy, nauczyciele, jak i my - organizatorki, a przede wszystkim uczestnicy projektu, uczestniczymy w nim bezpłatnie - tworzymy wspaniały Festiwal Wody.
Jeśli w jakikolwiek sposób możecie i chcecie się przyczynić do wspólnej kreacji: warsztatem dla wolontariuszy, poradą, czasem, materiałami do budowy, malowania, tworzenia miejsc, które posłużą Festiwalowi - DAJCIE ZNAĆ!

Wiktoria Wiktorczyk

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław