ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Zima się zbliża!

Napisany: 2014-10-23

Zima się zbliża!

Skąd to wiadomo? Rozpoczęły się przygotowania do bożonarodzeniowej edycji Izerskiego Jarmarku

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich A.D. 2013 (fot. A. Lipin)

Od dzisiaj można zgłaszać udział w przedświątecznym Izerskim Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich. Znamy już termin: 13 grudnia 2014 r., w godz. 11-17, oczywiście w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.

Jarmark w Kromnowie to spotkanie dwóch grup ludzi, którym zależy na promocji regionu - z jednej strony twórców, którzy mają do zaoferowania nietuzinkowe produkty. Z drugiej - klientów. Zazwyczaj w Kromnowie grupy się mieszają ;) i zamieniają prosumentów.
Dzisiejsza informacja skierowana jest głównie do twórców, by już dziś zaplanowali co do Kromnowa przywiozą i wysłali do Artystycznej Galerii Izerskiej zgłoszenie.

AGI zaprasza zarówno zawodowców, jak i amatorów. Producentów wysokiej jakości żywności. Ale też koła gospodyń wiejskich i rolników. Pszczelarzy i rzeźbiarzy. Koronkarki i dziewiarki, szczwaczy, krawców i lutników. Wszystkich, którzy tworzą coś pięknego lub pysznego.
Tak, aby każdy kto wejdzie pod dach Galerii, dowiedział się z czego słyną Góry i Pogórze Izerskie wraz z szeroką okolicą. Bardzo nam zależy, aby możliwie jak największe grono lokalnych artystów i rękodzielników oraz producentów żywności było tego dnia właśnie w Kromnowie.

Bożonarodzeniowa edycja Jarmarku cieszy się już własną renomą wśród mieszkańców i turystów. Sprawia to niezwykła aura tego miejsca - dawny prosty, wiejski lecz piękny kościół. A płynące ze sceny kolędy podkreślają magię świąt, które wielu z nas kocha.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku proszę o zapoznanie się z regulaminem, a następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie, wraz z kilkoma zdjęciami swoich produktów, na adres: jarmark.izerski@gmail.com

Serdecznie zapraszam i czekam z niecierpliwością na zgłoszenia!

Violetta Pietrzak
Artystyczna Galeria Izerska

Tagi: · Artystyczna Galeria Izerska

Linki: · Świąteczne zakupy w Galerii · FotoJarmark · http://galeriaizerska.blogspot.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych regały magazynowe plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław