ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Turystyczno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki

Atrakcje Wieże widokowe    Wędrówki Rower Narty Na wózku Bezpiecznie Bliżej gór Las Historia Legendy


 

• start  » Zdrowie & SPA  » Perła architektury Świeradowa-Zdroju

 
 

Napisany: 2010-12-21

Perła architektury Świeradowa-Zdroju

Spośród wielu świeradowskich domów uzdrowiskowych wyróżnia się Hotel Narcyz. Wyjątkowy nastrój tu panujący powoduje, że pobyt jest doskonałą propozycją dla kuracjuszy pragnących wypocząć w rodzinnej atmosferze

Stylowa architektura Hotelu Narcyz przyciąga kuracjuszy i turystów (źródło: Narcyz)

Hotel Narcyz mieści się w dwóch stylowych willach. Mimo upływu lat, wciąż pozostają w doskonałym stanie. Od ponad 10 lat należą do rodziny Pablow, która zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby goście podczas efektywnej kuracji przebywali w odpowiednim miejscu do wypoczynku.

Zimą do Świeradowa-Zdrój warto przyjechać także na narty (źródło: Narcyz)


Hotel Narcyz w swej ofercie posiada kilka pakietów kuracyjno-leczniczych. Skorzystać z nich mogą również osoby nie będące gośćmi hotelu. Jednak dla hotelowych gości przygotowano specjalne, korzystne ceny. We wszystkie pakiety wliczone są również wizyty lekarskie.

Ceny noclegu w Hotelu Narcyz zależą oczywiście od pory roku oraz od czasu pobytu. W cenę wliczone są także posiłki dwa razy dziennie. Dzieci do lat trzech wypoczywają bezpłatnie, natomiast dzieci do 10 roku życia obejmują bardzo korzystne zniżki. Dla najmłodszych przygotowano także specjalne miejsce do zabaw.

Komfortowe pokoje w Hotelu Narcyz są wygodne i przestronne (źródło: Narcyz)

Hotel Narcyz oferuje 82 miejsca noclegowe, w pokojach 1, 2 oraz 3 osobowych. Posiada również 2 pokoje typu studio. W każdym z nich znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w telewizor z telewizją satelitarną. Większość z nich posiada także werandy, z których rozciąga się widok na Góry Izerskie. Do zalet Hotelu Narcyz należy także jego położenie. W promieniu niespełna kilometra znajdują się największe atrakcje Świeradowa-Zdrój, takie jak: Dom Zdrojowy, park zdrojowy czy kolej gondolowa na Stóg Izerski.

Na terenie hotelu znajduje się basen, sauna oraz mini basen z hydromasażem. Korzystanie z nich jest wliczone w cenę pobytu. Do dyspozycji gości Narcyz oddaje także parking. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość wynajęcia własnego garażu.

Restauracja w Hotelu Narcyz to również miejsce spotkań i wieczorków tanecznych (źródło: Narcyz)

Wielu gości, którzy mieli okazję wypoczywać w Hotelu Narcyz bardzo ceni sobie tutejszą restaurację, serwującą domowe posiłki. Organizowane są w niej także wieczorki taneczne. Hotelowy ogród jest zaś miejscem, gdzie odbywają się ogniska oraz wspólne wieczory przy grillu. Do spędzenia miłych chwil, kuracjuszy zachęca także kawiarenka oraz bar, który w swej ofercie posiada szeroką gamę trunków.

W hotelowym barku można spędzić czas na rozmowie(źródło: Narcyz)


Zainteresowanych pobytem w Hotelu Narcyz odsyłamy na oficjalną stronę internetową obiektu www.narcyz.pl .

Opracowała Joanna Łapacz

 
 
 
 

Tagi: · uzdrowisko · Świeradów-Zdrój · SPA

Linki: · Perła nad Kwisą · www.narcyz.pl

 
ExpresMenu
 

Zobacz więcej

 
 

© Góry Izerskie 2006-2017

http://www.goryizerskie.pl

newsletter kontakt redakcja prywatność archiwum spis treści facebook partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: plomby gwarancyjne regały magazynowe montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław